Информација о продужетку зимског распуста

Школа је данас, путем е-маила од ШУ Београд добила обавештење о продужетку зимског распуста, следеће садржине:

„На сајту Владе Републике Србије објављена је препорука свим јединицама локалне самоуправе која гласи:

Препорука Владе да се распуст продужи

Београд, 14. фебруар 2019.

Влада Републике Србије донела је на данашњој седници препоруку свим јединицама локалне самоуправе да се распуст у основним и средњим школама продужи и следеће недеље, односно да се настава не одржава од 18. до 24. фебруара.

Влада је ову препоруку, која предвиђа да први радни дан за основне и средње школе буде 25. фебруар, донела због смањења ризика и изложености ђака вирусу грипа.“

Са тим у вези, ученици ће у понедељак, 25.фебруара 2019.године, похађати наставу према следежем распореду смена:

Плава смена – пре подне

Црвена смена – по подне