Очекујемо предлоге за нови циклус-МАЛА ШКОЛА РОДИТЕЉСТВА 4

„МАЛА ШКОЛА РОДИТЕЉСТВА 4“

– четвртком у 18 и 45

У циљу пружања подршке породици и стручног усавршавања запослених и током ове школске године одржан је циклус предавања “Мала школа родитељства 3”.

Ове године имали смо прилику да угостимо психологе, проф. др Драгана Попадића, доц. др Добринку Кузмановић и специјалисту клиничке психологије Влајка Пановића.
Сазнали смо више о  дигиталним компетенцијама ученикa, упознали се са резултатима првог истраживања на ову тему спроведеном у нашој земљи и добили препоруке о  по овом питању.
Говорили смо о начинима заштите ученика од вршњачког насиља, методама и техникама дисциплиновања деце у циљу осамостаљивања деце, како би израсли у добре и зреле људе, али и о начинима манипулације децом кроз медије.

Како би за наредну “Малу школу родитељства 4” припремили теме које су Вама важне, позивамо Вас да на мејл skolakralj@gmail.com психологу школе упутите предлоге тема о којима би желели да разговарамо школске 2018/19. године.